Dit evenement herhaalt zich7 september 2020 00:00
Dit evenement herhaalt zich7 september 2020 00:00
14sept00:0000:00Nieuwsbegrip maken: Woordenschat en andere tekstsoort
Iedere week kunnen de kinderen vanaf dinsdagmiddag hun huiswerk maken. De voorkeur van ons is dat de woordenschatles op dinsdag of woensdag gemaakt is, zodat de begrippen al bekend zijn als
Iedere week kunnen de kinderen vanaf dinsdagmiddag hun huiswerk maken.
De voorkeur van ons is dat de woordenschatles op dinsdag of woensdag gemaakt is, zodat de begrippen al bekend zijn als de tekst in de klas wordt gelezen en de opdrachten erover worden gemaakt. De kinderen hebben dan al voorkennis.
De andere tekstsoort moet ook gemaakt worden. Hier gaat het om begrijpend lezen. Goed lezen, verder lezen en terug lezen in de tekst voordat je een antwoord geeft.
Op maandag wordt het huiswerk gecontroleerd. Wanneer uw kind de 2 opdrachten niet af heeft, worden deze na schooltijd op maandagmiddag vanaf 14.15 uur ingehaald.